گفتگو با مدیر فروشگاه غیاث در مرکز خرید پدیده

یک فروشنده پوشاک در مرکز خرید پدیده شاندیز گفت: از زمانی که هیات مدیره جدید شکل گرفته با وجود کمبود نقدینگی و نبود آرامش کافی و از آنجایی که همه برنام

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 549

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣٨/
گفتگو با مدیر فروشگاه غیاث در مرکز خرید پدیده


یک فروشنده پوشاک در مرکز خرید پدیده شاندیز گفت: از زمانی که هیات مدیره جدید شکل گرفته با وجود کمبود نقدینگی و نبود آرامش کافی و از آنجایی که همه برنامه‌ها هزینه بر هستند، اما اقدامات خوبی برای رونق مجموعه انجام شده است، اگرچه راه هنوز بسیار است.


گفتگو با مدیر فروشگاه غیاث در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، مرتضی مولایی با اشاره به اینکه ابتدا وضعیت کسب و کار در مرکز خرید خوب بود، اظهار کرد: همزمان با شروع به کار و مشکلات پدیده، مشکلات ما کسبه هم آغاز شد و تا کنون نه تنها کاهش نیافته بلکه به مرور بر این مشکلات افزوده شد.

وی افزود: در این مدت بازار رونقی نداشته است و کسبه اجناسی را که بصورت چکی خریداری کرده اند، نتوانسته اند به فروش برسانند، لذا هنگامی که بازار رونقی نداشته باشد، این کسبه چگونه می توانند بدهی های خود را تسویه کنند و این موضوع سبب فشارعصبی و اذیت روحی کسبه است.

این فروشنده پوشاک در مرکزخرید پدیده عنوان کرد: در حال حاضر نمی توان گفت که بازار امسال خوب است یا بد، آنچه که برای راهرو محل فروشگاه ما مهم است بازگشایی مجدد هایپرمارکت بود، لذا با توجه به بازگشایی مجدد هایپرمارکت اگر فروشگاههای دیگر این راهرو نیز بازگشایی شوند، شرایط فروش نیز بهتر می شود.

وی با بیان اینکه از حدود ١۵ فروشگاه در این قسمت، فقط چهار مغازه فعالیت دارند، تصریح کرد: به عقیده من زمانی این مرکز خرید می تواند پیشرفت کند که همه فروشگاههای آن فعال باشند، همچنین ورود بعضی از برندها هم با توجه به رکود بازار خیلی کم رنگ شده است.

مولایی خاطرنشان کرد: اگر اقدامات مثبتی بر روی فرهنگ خرید مردم و نگاه آنها به مجموعه پدیده انجام شود، این مجموعه می تواند در دنیا مطرح و در اقتصاد تاثیرگذار باشد.

این فعال بازار پوشاک با اشاره به اینکه اگر به این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و مردمی نگاه کنیم، منافع و مزایای آن به این شکل مستقیم به کشورمنتقل می شود، یادآور شد: از نظر ایجاد اشتغال، گردش کالایی، صرفه جویی هایی که در انجام خرید متمرکز شامل صرفه جویی در هزینه و وقت مردم، پرهیز از ترددهای درون شهری، اصلاح فرهنگ خرید و مصرف، استفاده از کالاهای تازه و بسیاری از مسائل دیگر که تمام آن در ایجاد مرکز خرید نهفته است، می تواند بخشی از مشکلات کشور به ویژه در زمینه اشتغال جوانان عزیزمان را مرتفع نماید و امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر مشکلات موجود این مجموعه را حل کنند.

مولایی گفت: از زمانی که هیات مدیره جدید شکل گرفته با توجه به کمبود نقدینگی و عدم فضای آرامش که لازمه انجام هرکاری است و از آنجایی که همه برنامه‌ها هزینه بر هستند، اقدامات خوبی برای رونق مجموعه انجام شده، اگرچه راه هنوز بسیار است.

وی اظهار کرد: امیدوارم سال ٩۶، سال شکوفایی برای پدیده باشد و از نظر کسب و کار نیز سال خوبی برای کسبه بازار باشد، چرا که اگر وضعیت بازار به همین شکل ادامه پیدا کند دچارعارضه شدید در کسب و کار خود می‌شویم، باید مدیران کشوری و استانی هر دو دراین زمینه مشارکت کنند و مانع از بین رفتن مجموعه ارزشمند پدیده شوند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.