گفتگو با فروشنده پوشاک موبی دیک در مرکز خرید پدیده

فروشنده پوشاک موبی دیک گفت: مجموعه گردشگری پدیده با هدف خدمت به مردم فعالیت خود را آغاز کرده و در طول این مدت که این مجموعه عظیم افتتاح شده است افرادی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 559

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣٩/
گفتگو با فروشنده پوشاک موبی دیک در مرکز خرید پدیده


فروشنده پوشاک موبی دیک گفت: مجموعه گردشگری پدیده با هدف خدمت به مردم فعالیت خود را آغاز کرده و در طول این مدت که این مجموعه عظیم افتتاح شده است افرادی که مراجعه کرده اند بسیار ازاین مجموعه ابراز رضایت کرده اند .


گفتگو با فروشنده پوشاک موبی دیک در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، محسن خراسانی با بیان اینکه حدود دو سال از عمر این فروشگاه می گذرد، اظهار کرد: در این دو سال رونقی را در بازار شاهد نبوده‌ایم اما هزینه های ما روز به روز افزایش یافته و این مشکلات بر روی زندگی و خانواده هم نیز تاثیرمنفی گذاشته است.

وی اظهار کرد: اگر بتوانیم با پیش گرفتن راهکارهای مناسب از رکود خارج شویم به تناسب همان توانسته ایم درمجموعه پدیده شاندیز رشد و ارتقاء داشته باشیم.

فروشنده پوشاک موبی با اشاره به اینکه درشرایط سختی به سر می بریم بیان کرد: تنها به امید اینکه روزی پدیده رونق می گیرد همه سختی‎ها را تحمل می کنیم .

خراسانی افزود: با تمام گره ها و مشکلات موجود تا کنون فعالیت‌های خوبی از سوی مدیران جدید در مجموعه انجام شده است .

وی خاطر نشان کرد: لازمه توسعه شهرستان شاندیز و این مجموعه گردشگری همکاری و حمایت مسئولان است تا با تکمیل سایر فازها گامی ارزشمند در توسعه شهرستان برداشته شده و شاهد تحولی عظیم در صنعت گردشگری شهرستان خواهیم بود.

این فروشنده پوشاک با اشاره به اینکه سهامداران میتوانند نقش تعیین کننده وَ کلیدی را دَر حمایت اَز پدیده ایفا کنند، عنوان کرد: حمایت سهامداران از این مجموعه عامل رشد ارزش سهام آنان و پیشرفت و آینده خوب پروژه پدیده خواهد بود.

خراسانی با تاکید بر اینکه رکود ناشی از عدم رونق در بازار، قدرت خرید مردم را نیز تحت تاثیر خود قرارداده، بیان کرد: طبیعتا وقتی هزینه ها زندگی افزایش پیدا می کند اما درآمد مردم بدون تغییر و حتی با کاهش روبرو می شود مردم تمایل کمتری برای خرید پیدا می کنند و در واقع توان خرید را ندارند.

وی با اشاره به اینکه بازار به سختی در رکود به سر می برد و تا شرایط اقتصادی مردم راه نیفتد بازار ما رونق نخواهد گرفت، عنوان کرد: در حال حاضر نمی توان گفت که بازار در ثبات به سر می برد چرا که نبود عرضه و تقاضا و افزایش هزینه ها باعث کاهش قیمت ها و ثابت ماندن آن ها شده است.

این فعال بازار پوشاک با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به فصل سرما کار و شغل ما در این مرکز خرید با توجه به سرما و مسیر آن از مشهد تا شاندیز را تحت تاثیر می دهد، افزود: درگام اول باید با توجه به نیاز مبرم مرکز خرید نسبت به تکمیل و راه اندازی سیستم گرمایش آن برای فصل سرما اقدام شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.