گفتگو با مدیر رستوران سبوس در مرکز خرید پدیده

مدیر رستوران سبوس در مرکز خرید پدیده گفت: شهر رویایی پدیده شاندیز، سرشار از پتانسیل های فرهنگی، ورزشی، علمی و سرآمد مجموعه های گردشگری است.

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 568

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/۴٠/
گفتگو با مدیر رستوران سبوس در مرکز خرید پدیده


مدیر رستوران سبوس در مرکز خرید پدیده گفت: شهر رویایی پدیده شاندیز، سرشار از پتانسیل های فرهنگی، ورزشی، علمی و سرآمد مجموعه های گردشگری است.


گفتگو با مدیر رستوران سبوس در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین شایان با بیان اینکه اغذیه سبوس دی ماه سال ٩٣ در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده افتتاح شده، افزود: پیش از افتتاح با تبلیغات گسترده سعی در جذب مخاطب داشتیم اما اندکی پس از افتتاح، این تبلیغات روند نزولی به خود گرفت و با توجه به مشکلات و معضلاتی که برای پدیده به وجود آمد مرکز خرید به جای پویایی و حرکت دچار رکود و روزمرگی شد و پس از چندی همه حرفها به دست فراموشی سپرده شد.

وی اظهار کرد: علیرغم تلاش مدیران مجموعه و برگزاری جلسات و برنامه های متنوع متعدد با مسئولین استانی و کشوری و رشد مجموعه به منظور رفع موانع و چالش‌های پیش روی فعالیت های پدیده، اما همچنان همه ما کسبه مرکز خرید و حتی خود مدیران و کارکنان مجموعه به سختی فعالیت خود را انجام می دهیم .

مدیر رستوران سبوس برگزاری جشنواره ها را مثبت خواند و خواستار تداوم این نوع رویکرد شد و بیان کرد: جشنواره ها حرکت مثبتی برای این حوزه محسوب می‌شود اما عدم تداوم آنها باعث متوقف شدن اثرات مثبت این نوع برنامه‌هاست.

شایان گفت: بدون شک اگر حجم پیامک ها و تیزرهای تبلیغی تلویزیون و سایر اقدام ها بیشتر شود در افزایش شمار بازدیدکنندگان مجموعه پدیده شاندیز تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: چشم انداز مجموعه پدیده شاندیز باید سرمایه گذاری روی مردم مشهد و سهامداران باشد زیرا این عزیزان پتانسیل بسیار بالایی جهت رونق و پویایی مجموعه محسوب میشوند.

این فعال بازار با اشاره به اینکه هزینه استهلاک پاتیناژ ثابت است، عنوان کرد: به عنوان مثال برای رونق مجموعه می توان استفاده از پاتیناژ را به صورت یک روز در میان برای سهامداران و حتی فروشندگان مرکز خرید با تخفیف در نظر گرفت و یا در اعیاد برای مردم رایگان باشد. این امر خودش باعث پاخور مجموعه خواهد شد و شاید نیاز به برگزاری برنامه های پر از هزینه هم نباشد.

شایان با اشاره به تبلیغات پرسون در سطح شهر گفت: وقتی پرسون در تبلیغات خودش درج کرده هر ٢ دقیقه ١٠٠ هزار تومان در همه شعبات پرسون قطعا کسی این همه مسافت را تا پدیده شاندیز نخواهد آمد. بلکه این استثنا فقط باید برای هایپر مارکت در پدیده شاندیز لحاظ شود .

وی ادامه داد: همچنین کلمه پرسون در تبلیغات درشت چاپ شده است و پدیده شاندیز ریز است و قابل مشاهده نیست. مردم از کجا بفهمند که این شعبه پرسون در پدیده شاندیز هست تا به پدیده بیایند.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.