گفتگو با مدیر فروشگاه کفش بیژن در مرکز خرید پدیده

مدیر فروشگاه کفش بیژن در مرکز خرید پدیده گفت: شرایط فعلی بازار فروش با حضور و فعالیت مدیران جدید، نسبت به گذشته بهتر شده است و وضعیت تا اندازه‌ای رضای

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 583

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/۴١/
گفتگو با مدیر فروشگاه کفش بیژن در مرکز خرید پدیده


مدیر فروشگاه کفش بیژن در مرکز خرید پدیده گفت: شرایط فعلی بازار فروش با حضور و فعالیت مدیران جدید، نسبت به گذشته بهتر شده است و وضعیت تا اندازه‌ای رضایت‌بخش است.


گفتگو با مدیر فروشگاه کفش بیژن در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، مهدی فنودی با بیان اینکه از حدود یک سال و نیم پیش در این مرکز خرید فعالیت دارم، اظهار کرد: باید صبورانه با موقیعت کنونی کنار بیاییم و تلاش کنیم خودمان این مشکلات را با همکاری مدیران مجموعه در فضای دوستانه حل کنیم.

وی با بیان اینکه اساس موفقیت یک مجموعه در برنامه ریزی خوب آن نهفته است، عنوان کرد: برنامه‌ریزی، فرایندی برای رسیدن به اهداف است و اگر مدیران مجموعه بتوانند با آگاهی از فرصتها و تهدیدهای آتی یک برنامه ریزی موثر و موفق داشته باشند می توان وضعیت مطلوب در آینده را برای پدیده تجسم و طراحی کرد.

این فعال بازار پوشاک با اشاره به اینکه یک مشتری مهم ترین مهمان در کسب و کار ماست، افزود: او به ما بستگی ندارد بلکه ما به او وابسته هستیم. مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان، موفقیت در کسب و کار را به همراه خواهد داشت.

فنودی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان گردشگری و توریسم در مجموعه پدیده، خاطر نشان کرد: پدیده فرصت مناسبی در جهت رونق صنعت توریسم شاندیز است و شروع فعالیت های عمرانی پروژه باید هرچه زودتر زده شود.

وی گفت: مجموعه گردشگری پدیده می تواند در ایجاد اشتغال و معرفی جاذبه های منطقه طرقبه و شاندیز نقش آفرینی کند.

این فعال بازار پوشاک ابراز امیدواری کرد که این پروژه بزرگ گردشگری هرچه زودتر تکمیل گردد تا در جهت پیشرفت و رونق صنعت گردشگری شهر و استان گام بلندی برداشته شود.

فنودی با بیان اینکه تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی انسانها دارد، اظهار داشت: تبلیغات یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار است و موفقیت یا عدم موفقیت بسیاری از سازمانها و شرکتها نیز درگرو فعالیتهای تبلیغاتی آنها است و ازین جهت پدیده نیاز به فعالیت های تبلیغاتی مدون و برنامه ریزی شده دارد. ضمن اینکه با پیشرفت اینترنت، شبکه های اجتماعی بهترین مکان برای دیده شدن می باشد و می توان از آنها به بهترین شکل در تبلیغات بهره برد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.