برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) با حضور مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده

مراسم عزاداری به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) امروز بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور مدیر عامل

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 615

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) با حضور مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده


مراسم عزاداری به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) امروز بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده و و جمعی از همکاران شرکت در حسینیه محبان الحسین(ع) مرکز خرید شاندیز برگزار شد.


برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) با حضور مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده، محسن شوشتری در این مراسم هدف از عزاداری برای امام حسین(ع) را در حقیقت تجلیل از فداکاری ایشان دانست و گفت: این عزاداری پاسداشت یک شخصیت جهانی است که همه زندگی خود و خانواده اش را فدای دین، فرهنگ و ظلم ستیزی نموده است و تجلیل از این شخصیت عظیم، در حقیقت تجلیل از تمامی ارزشهای انسانی است.

وی عنوان کرد: از آن جا که در فرهنگ شیعى، عزادارى باید از سر معرفت و شناخت باشد، هم‏دردى با آن عزیزان، در واقع یادآورى فضایل، مناقب و آرمان‏هاى آنان است و بدین شکل، آدمى را به سمت الگوگیرى و الگوپذیرى از آنان سوق مى‏دهد.

شایان ذکر است عاشقان خاندان عصمت و طهارت در این مراسم با مداحی حاج علی برادران به عزاداری پرداختند.

گفتنی است اين مراسم طی دهه اول محرم هر روز از ساعت ١٢ ظهر با حضور مسئولین، کارکنان، کسبه بازار و مردم بعد از نماز ظهر و عصر با قرائت زيارت عاشورا، سخنرانی و نوحه خواني و مداحي در مرکز خرید پدیده شاندیز برگزار مي‌شود.

نظرات

با سلام :: خدمت مدیر عامل با توجه به بیانات شما در این روز .. عاجزانه خواهشمند است .. اگر میخواهید احسان بدهید به حال این 136 هزار خانواده که شبانه روز با زن و بچه هایشان گریه میکنند و برای نان شبشان محتاج هستند .. کاری بکنید و از تلاشس شبانه روزی دست بر ندارید چرا که مردم محتاج نان شبشان هستند .. و لذا خواهشمند است اطاق تبادل پا یا پای رو فروآ راه اندازی فرمایید ... متشکریم

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.