گفتگو با مدیر فروشگاه صنایع دستی ترمه در مرکز خرید پدیده

مدیر فروشگاه صنایع دستی ترمه در مرکز خرید پدیده گفت: مدیران پدیده از توان کسبه بازار و اتکا به سهامداران استفاده کنند.

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 676

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/۴٢/
گفتگو با مدیر فروشگاه صنایع دستی ترمه در مرکز خرید پدیده


مدیر فروشگاه صنایع دستی ترمه در مرکز خرید پدیده گفت: مدیران پدیده از توان کسبه بازار و اتکا به سهامداران استفاده کنند.


گفتگو با مدیر فروشگاه صنایع دستی ترمه در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، زینب رضایی با بیان اینکه نزدیک ١١ سال کارمند رستوران پدیده بودم و از حدود یک سال و نیم پیش در این مرکز خرید فعالیت دارم، اظهار کرد: تحولات بازار پدیده شاندیز طی یک دوره رونق و رکود به پنج اپیزود با ویژگی‌های متفاوت قابل تقسیم است: رونق شدید، رونق اندک، رکود شدید، رکود اندک و چرخش بازار است.

وی عنوان کرد: مدیران پدیده از توان کسبه بازار و اتکا به سهامداران استفاده کند، متأسفانه در این راستا تاکنون از پیشنهادات و اقدامات کسبه کمتر استفاده شده است.

وی تصریح کرد: ضرورت زنجیره مشارکت و همکاری مدیران ،کسبه و مردم در این شرایط و استفاده از تجربیات زیاد کسبه در زمینه های مختلف، موجب عملکردی موفق برای مجموعه خواهدشد.

این فعال بازار صنایع دستی گفت: به رغم اینکه مدیران جدید تاکنون اقداماتی برای رونق مجموعه پدیده انجام داده است، اما این اقدامات قابل رویت نبوده و نیست و می‌بایست اقدامات بیشتری در این زمینه انجام بدهد.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های در پدیده یک فرصت بود،اظهارکرد: با اینکه برگزاری نمایشگاهها توانست با استقبال مواجه شود اما چون مسیرشان خیلی هم هموار نبود و تداوم نداشت خود موجب مشکلاتی شد.

وی افزود: پیش‌بینی ما کسبه مرکز خرید این بود که امسال با برگزاری این برنامه ها فروش بهتری خواهیم داشت که بدلیل عدم برنامه ریزی صحیح این اتفاق نیفتاد.

رضایی با اشاره به اینکه با تکمیل این پروژه تفریحی،گردشگری، شرایط و فضا برای تحقق اهداف گردشگری ایده آل دراستان محقق می‌شود،گفت: بدون همکاری و حمایت‌های دولت، استاندار محترم و مسئولین کشوری و استانی و شهرستان شاندیز تکمیل مجموعه پدیده میسر نمی‌شد.

وی اظهار کرد: اجرای پروژه پدیده باید مثل سال‌های گذشته انجام می‌شد که متاسفانه به دلیل بروکراسی اداری، مشکلات زیادی را برای اجرایی کردن این پروژه و سرمایه گذاران به وجود آورد که سبب شد این کار با تاخیر چند ساله عملیات خود را آغاز کند.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مسئولین کشور، باید تکریم سرمایه‌گذاران باشد،تصریح کرد: هر کسی که در کشور آجری را بر روی آجر آبادانی این کشور بگذارد، باید مورد احترام قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه گردشگری بزودی مرکز گردشگری نمونه در کشور خواهد شدو انشا الله روزهای خوبی را خواهد داشت .

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.