اختلاف بین شورای شهر و شهرداری و شرکت پدیده شاندیز رفع شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، اختلا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 933

اختلاف بین شورای شهر و شهرداری و شرکت پدیده شاندیز رفع شد


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، اختلاف بین شورای شهر و شهرداری شاندیز و شرکت پدیده شاندیز را رفع کرد.


اختلاف بین شورای شهر و شهرداری و شرکت پدیده شاندیز رفع شد

به گزارش سایت اخبار پدیده بابک دین پرست فزود: ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، با دستور ویژه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، شب گذشته (چهارشنبه) با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اعضای شورای شهر و شهردار شاندیز و اعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز تشکیل جلسه داد.

وی ادامه داد: در این جلسه چارچوب مشخصی برای حل اختلافات فی مابین شرکت پدیده شاندیز با شهرداری شاندیز تعیین و ابلاغ شد که این گام بسیار مهم و بلندی در راستای آغاز مجدد فعالیت شرکت پدیده شاندیز است.

رییس کارگروه ویژه مسایل مربوط به شرکت پدیده شاندیز گفت: بر اساس این توافق، مقرر شد که بدهی های شرکت پدیده شاندیز به شهرداری شاندیز، در قالب واگذاری ملک و انتقال سهام و در چارچوب مورد توافق، در یک بازه زمانی مشخص پرداخت شود و متقابلا شهرداری شاندیز نیز موظف است حداکثر ظرف مدت یک هفته نسبت به صدور پایان کار پروژه پدیده شاندیز اقدام کند.

منبع : ایرنا

تصاویر خبر

نظرات

با سلام اگر از ابتدای شروع به کار هییت مدیره جدید دولت محترم و وزرای کابینه این چنین نسبت به حل موضوع پدیده منسجم بودند الان پدیده در یک بازه سود ده بود. از آقای دین پرست بابت این همه پیگیری ممنونم. لطفا با تبلیغات تلویزیونی دل ما سهام داران را محکم کنید. مثلا در مورد شروع به کار پروژه کیش.بوفه آزاد.برنامه اشاره پایش و... هم در کنارش خوبه

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.