در جاده هاي منتهي به پدیده شانديز ترافيك داريم اما روان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در یک پست تلگرامی خطاب به سهامداران از حل شدن بسیاری از مشکلات این شرکت خبر داد.

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 948

پیام معاون وزیر کشور به سهامداران پدیده:
در جاده هاي منتهي به پدیده شانديز ترافيك داريم اما روان است


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در یک پست تلگرامی خطاب به سهامداران از حل شدن بسیاری از مشکلات این شرکت خبر داد.


در جاده هاي منتهي به پدیده شانديز ترافيك داريم اما روان است

به گزارش سایت اخبار پدیده، بابک دین پرست طی یک پست تلگرامی در پاسخ به قدردانی سهامداران پدیده از تلاشهایش در چند هفته اخیر خطاب به سهامداران در خصوص مسائل مربوط به پدیده گفت: در جاده هاي منتهي به پدیده شانديز ترافيك داريم اما روان است

متن کامل این پیام بدین شرح است:

از لطف شما و ديگر سهامداران ارجمند سپاسگزارم و از اينكه اين عزيزان بدليل سرمايه گذاري در اين پروژه متضرر و كانون گرم خانوادگي شان دچار مشكل و إختلال شده است ، از صميم قلب متاسفم.

- اصلا نيازي به تقدير و تشكر آن هم به هر يك از اشكال و انحاي مختلف نيست. بنده و همكارانم در كارگروه ويژه، فقط انجام وظيفه مي كنيم و قطعا نيز در همين حدودا (٣٠ ) روز كاري كه اين مسئوليت را بر عهده گرفته ايم، قصور هم داشته ايم .
- باور بفرماييد كه اگر الزام به اطلاع رساني نبود، بنده هرگز "هويت كارگروه ويژه پيگيري مشكلات شركت پديده" را اشكار و رسانه اي نمي كردم.

- اما در مورد خواسته سهامداران عزيز مبني بر"پيگيري موضوع تا حل كامل مشكلات و حصول نتايج لازم و مورد انتظار" ، بايد به استحضار عزيزان برسانم كه ترديدي نداشته باشيد كه كارگروه ويژه زيرنظر مستقيم جناب اقاي دكتر رحماني فضلي وزيرمحترم كشور، تمام تلاش خود را براي مرتفع نمودن كليه مشكلات موجود و اغاز بكار مجدد فعاليت هاي شركت - البته ازمسيرهاي قانوني- بكار خواهد بست.

- اطمينان داشته باشيد كه با توجه به عنايت و دستور ويژه شخص جناب اقاي دكتر روحاني رياست محترم جمهوري مبني بر حل و فصل فوري مشكلات سهامداران عزيز، توجه خاص جناب اقاي دكتر جهانگيري معاون اول محترم رييس جمهور به اين امر مهم و اهتمام ساير وزراي محترم و مرتبط با موضوع ، قطعات مختلف و مورد نياز پازل مربوط به راه اندازي مجدد فعاليت هاي شركت در حال تكميل و شكل گيري بوده و كارگروه ويژه نيز با نظارت و پيگيري مستمر، بي وقفه و مهمتر از همه بدون تعارف ، اين مسير را تسهيل خواهد نمود.

- لذا لطفا ؛ به صحبت هاي نا اميدكننده و نگران كننده هيچ فرد مسئول وغير مسئولي توجه نكنيد.اطمينان داشته باشيد كه هيچ سازمان و نهاد دولتي و غير دولتي ، قادر نخواهد بود در مقابل تصميمات قانوني متخذه مقاومت و ايستادگي كند و همه بايد از مصوبات قانوني إبلاغي تمكين و تبعيت نمايند.

- الان كه اين پيام را مي نويسم، با لطف و توجهات خاصه حضرت ولي عصر(عج)، هيچ مانع حل نشدني در پيش رو نداريم و به قول دوستان عزيز راهنمايي و رانندگي " در جاده هاي منتهي به شانديز ترافيك داريم اما روان است".

- در پايان بايد عرض كنم كه از امروز اخبار تكميلي مربوط به (١٠) موضوع اصلي و راهبردي مرتبط با پيگيري ها، به مرور و بصورت منظم توسط بنده به استحضار عزيزان سهامدار خواهد رسيد.

سلام و ارادت ويژه بنده و همكاران محترم كارگروه را به همه دوستان عزيز سهامدار برسانيد و اطمينان بدهيد كه اين كارگروه با لطف و عنايت حق تعالي و حمايت جدي و پشتوانه قوي وزيرمحترم كشور و رئيس شوراي امنيت كشور ، با تمام وجود و توان و ظرفيت هاي قانوني، پيگير موضوعات خواهد بود.انشاالله

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.