دستور رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در رابطه با پیگیری مسائل پدیده

حجت الاسلام والمسلمین مظفری در پی انتشار نامه نماینده محترم مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی، دستورات ویژه ای خطاب به دادستان مشهد صادر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 961

دستور رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در رابطه با پیگیری مسائل پدیده


حجت الاسلام والمسلمین مظفری در پی انتشار نامه نماینده محترم مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی، دستورات ویژه ای خطاب به دادستان مشهد صادر کرد.


دستور رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در رابطه با پیگیری مسائل پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، حجت الاسلام والمسلمین مظفری در پی انتشار نامه نماینده محترم مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی؛ دستورات ویژه ای خطاب به دادستان مشهد صادر کرد.

وی گفت: مجموعه قضایی استان خراسان رضوی از ابتدای طرح مباحث شرکت پدیده شاندیز با حساسیت و دقت فراوان و با هدف محافظت از حقوق سهامداران و همچنین رعایت حقوق دولتی تمامی تلاش خود را در چارچوب قانون به کار بست.

وی افزود: بحمدالله در این زمینه اقدامات خوبی در جهت حفظ حقوق سهامداران به انجام رسید و از ورود خسارتهای بیشتر به اموال سهامداران پیشگیری به عمل آمد که در غیر اینصورت امروز این پرونده ابعاد بسیار وسیع تری می داشت.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری با اشاره به نامه اخیر دهقان نماینده مردم طرقبه شاندیز و چناران که حاوی مسائل و بیان کننده نگرانی هایی است؛ ضمن تقدیر از پیگیری های انجام شده گفت: دستورات اکیدی خطاب به دادستان محترم عمومی و انقلاب مشهد در خصوص پیگیری ویژه مسائل مطروحه صادر شده و از وی خواسته شده تا از طریق برگزاری جلسه فوق العاده ستاد تدبیر استان نگرانی های مطرح شده و مسائل مورد بحث را از طریق انجام کار کارشناسی، بررسی و نسبت به رفع و توجیه اطراف مسئله اقدام کنند.

وی با تقدیر از دادستان عمومی و انقلاب مشهد خاطرنشان کرد: در ماجرای پرونده پدیده، دادستانی با شجاعت در چارچوب قانون و با هدف حفظ منافع عمومی اقدام کرد و امیدواریم این تلاشها به نتیجه مطلوب نهایی برسد.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری همچنین با اشاره به اقدامات ستاد تدبیر استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات انجام شده برای حل مشکلات مسئله پدیده در چارچوب این ستاد انجام شده و انشاء الله دستگاه قضایی با تمام توان در راستای استیفای توأماً حقوق عمومی و خصوصی پای کار خواهد بود.نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.