دهقان: هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در مجلس در مورد ابهامی که پیرامون قیمت سهام پدیده ایجاد شده است گفت: بنده هیچ گاه در مقام تعیین قیمت سهام پدیده نبو

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 964

دهقان: هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام


نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در مجلس در مورد ابهامی که پیرامون قیمت سهام پدیده ایجاد شده است گفت: بنده هیچ گاه در مقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده و کارشناس تعیین قیمت هم نیستم.


دهقان: هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام

به گزارش سایت اخبار پدیده، محمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر توضیحاتی پیرامون نامه اخیرش به دادگستری استان خراسان رضوی ارائه داد و گفت: بار دیگر تأکید می کنم که برای من راه اندازی پروژه و حل مشکل سهامداران و شرکت پدیده امری مهم و از دغدغه های اصلی است.

وی افزود: به همین دلیل نیز جدای از شرکت در جلسات مختلف برای حل مشکل پدیده، با تعدادی از نمایندگان مشهد و آقای قاضی پور نماینده ارومیه از وزیر کشور هم سؤال کردیم که منجر به رأی منفی نمایندگان به وزیر کشور شد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص نامه اخیرش به ریاست کل دادگستری نیز گفت: نگارش آن نامه به معنی بی انگیزگی برای حل مشکل نبود بلکه به معنای حل مشکل به صورت قانونی و منطقی است، نه اینکه با یک صورت جلسه پر ابهام بجای حل مشکل، اختلافات به آینده موکول و برای آیندگان مشکل ایجاد شود.

نماینده چناران و طرقبه شاندیز ادامه داد: حل مشکل سهام داران و راه اندازی پروژه در اولویت است اما نباید با عباراتی پر ابهام که در نامه به آنها اشاره کرده ام ادامه پروژه در آینده دچار اختلال گردیده یا حقوق بخشی دیگر از مردم ضایع شود.

وی تصریح کرد: نه در زمانی که رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ صادر شد و نه قبل از آن اظهار نظری در خصوص میزان مطالبات شهرداری نداشته ام و این مطالبات توسط مسئولان ذی ربط و بدون کوچکترین دخالت اینجانب تعیین شده است و معتقد بوده و هستم که همه ی تصمیمات بر اساس قانون و در فضایی بدون فشار روانی باید اتخاذ شود، واگر مطابق قانون امکان تخفیف یا تقسیط مطالبات وجود دارد، آن هم امری اجتناب ناپذیر است و مسئولین ذیربط به صورت شفاف در این خصوص تصمیم بگیرند و نحوه وصول آن را نیز با تعیین وثایق معلوم نمایند.

دهقان با اشاره به ورود یکی از نمایندگان استان خراسان رضوی به این موضوع گفت: بعید می دانم این نامه پر از اغلاط که آگاهان آن را اقدامی غیرحرفه ای و در راستای اظهار فضل و زدودن برخی دیگر از مسائل ارزیابی می کنند توسط ایشان نوشته شده باشد، چون مرسوم است که در اینگونه موارد قبل از هر اقدامی نمایندگان با هم گفتگو می کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی افزود: از مسئولان ذیربط تقاضا دارم صورت جلسه ای که در ۱/۱۰/۱۳۹۵ نوشته شده است را منتشر کنند تا اگر کسی انگیزه ای برای نقد دارد حداقل آن متن خط خطی شده و پر از ابهام که با همان وضعیت به امضاء رسیده را مطالعه کرده و آنگاه اظهار نظر کنند.

وی اظهار داشت: ضرورت اهتمام مسئولان برای حل مشکل سهامداران از دغدغه همیشگی ما بوده است و اکنون که به دلیل پیگیری مداوم نمایندگان و یا به خاطر هر انگیزه ای، اهتمام مسئولان بیشتر شده است ما هم آنها را در این مسیر یاری خواهیم کرد و معتقدیم با اتخاذ تصمیمی دقیق و کارشناسی نگذاریم مسائل محلی به صورت استخوان لای زخم باقی بماند و البته قانون برای همه ملاک و فصل الخطاب باشد.

عضو کمیسیون کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پاسخ به ابهامی که در خصوص قیمت سهام پدیده ایجاد شده است گفت؛ بنده هیچ گاه در مقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده و کارشناس تعیین قیمت هم نیستم و اشاره اینجانب به قیمت گذاری ستاد تدبیر و نحوه محاسبه مطالبات شهرداری شاندیز بوده است. امیدوارم با راه اندازی هرچه زودتر چرخ پدیده ارزش سهام آن هم بهبود یابد.

دهقان افزود: برخی از افراد ماجراجو ایراد اینجانب به صورت جلسه ۱/۱۰/۱۳۹۵ و تببین آن را دستاویز تشویش اذهان سهامداران رنج کشیده پدیده، کرده اند.

وی در پایان گفت: درست است که خودمان سهامی در پدیده نداشته و نداریم اما به صورت طبیعی و به دلیل جایگاه نمایندگی منطقه بیش از همه مسئولان و نمایندگان با درد مردم و سهامداران آشنا بوده ام و تعصب و دغدغه حل مشکل را هم داشته و دارم و متأسفم که افراد بی اطلاع قضاوت نادرستی در این زمینه داشته باشند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.