امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده در کوتاه‌مدت وجود ندارد

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به ایراد شهرداری شاندیز مبنی بر اینکه صدور پایان کار پروژه‌های پدیده نیازمند صدور برخی اس

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 970

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت‌های پدیده:
امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده در کوتاه‌مدت وجود ندارد


مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به ایراد شهرداری شاندیز مبنی بر اینکه صدور پایان کار پروژه‌های پدیده نیازمند صدور برخی استعلام‌هاست، اظهار کرد: امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده طی یک هفته وجود ندارد.


امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده در کوتاه‌مدت وجود ندارد

به گزارش سایت اخبار پدیده، علی حامدمقدم با بیان اینکه در جلسه ستاد تدبیر استان در یکم دی ماه همه دستگاه‌ها حضور داشتند و شهرداری شاندیز نیز با وجود اشراف به اینکه امکان صدور این استعلام‌ها در مدت کوتاه وجود ندارد، صورت جلسه را امضا کردند و برای صدور پایان کار پروژه‌های پدیده به ما قول دادند.

وی ادامه داد: ما اگر این استعلام‌ها را در اختیار داشتیم، نیازی به تشکیل ستاد تدبیر استان نبود. ما برای حل معضلات پدیده نیازمند تمهیدات فرااداری هستیم چرا که در غیر این صورت قطعا حل مشکلات پدیده چند سال زمان می‌برد. ستاد تدبیر استان به دلیل مشکلات حاد سهامداران این مجموعه تشکیل شده است.

حامدمقدم تصریح کرد: جلسه ستاد تدبیر استان یک جلسه قانونی بوده و مصوبات آن لازم‌اجراست. همه کسانی که در این جلسه صورت جلسه را امضا کرده‌اند، به این امر اشراف داشته‌اند که اخذ استعلام‌ها زمان‌بر است وگرنه چرا باید ستاد تدبیر برای حل مشکل پدیده وارد عمل می‌شد.

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت‌های پدیده اضافه کرد: در این جلسه معاون وزیر کشور نیز حضور داشت و این جلسه برای مصلحت و تدبیر حل مشکلات پدیده برگزار شد. البته شهرداری شاندیز نیز مساعدت‌های لازم را با ما داشته اما روال صدور استعلام‌ها زمان‌بر بوده و قرار بود با مساعدت شهرداری شاندیز محملی قانونی برای حل مشکلات پدیده فراهم شود.

وی تاکید کرد: قرار نبود صدور پایان کار مشروط به صدور استعلام‌ها شود بلکه ما متعهد شدیم در بازه زمانی مشخص این استعلام‌ها را در اختیار شهرداری قرار دهیم.

منبع : ایسنا

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.