برگی زر: پدیده لیست خروجی ندارد

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: این باشگاه در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر تمام بازیکنان خود را حفظ خواهد کرد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 974

برگی زر: پدیده لیست خروجی ندارد


مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: این باشگاه در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر تمام بازیکنان خود را حفظ خواهد کرد.


برگی زر: پدیده لیست خروجی ندارد

به گزارش سایت اخبار پدیده ، هادی برگی زر با اشاره به شرایط تیم فوتبال پدیده خراسان در نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر فوتبال گفت: تمامی کادر فنی و بازیکنان زحمت خود را در نیم فصل کشیدند و تلاش کردند تا تیم بتواند نتایج خوبی را کسب کند.

وی ادامه داد: قطعا توان پدیده خیلی بیشتر از این است و همه ارکان باشگاه با هدف موفقیت این تیم در نیم فصل دوم و همچنین شاد کردن هواداران خونگرم خراسانی با تمام توان حرکت خواهند کرد.

برگی زر افزود: ما جلسات مختلفی را درباره روند پیش رو در نیم فصل دوم با کادر فنی تیم برگزار کردیم و کادر فنی نیز برنامه های خود را به ما ارایه کرده اند و ما نیز به عنوان رکن مدیریتی باشگاه به دنبال فراهم کردن شرایط خوب برای تیم هستیم.

وی با اشاره به میزان پرداختی های باشگاه به بازیکنان اظهار کرد: از زمانی که وارد مجموعه مدیریتی باشگاه شدم با حمایت هایی که هیئت مدیره باشگاه داشتند تا به امروز بخش زیادی از میزان قرار داد بازیکنان را پرداخت کرده ایم که از بسیاری از باشگاه های دیگر بیشتر است و انشاا... پس از این نیز مبالغ باقی مانده بازیکنان را به تناوب پرداخت خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان همچنین درباره شایعاتی مبنی بر جدایی برخی از بازیکنان این تیم در نیم فصل اول گفت: باشگاه پدیده خراسان در نقل و انتقالات لیست خروجی ندارد و هیچ بازیکنی از این تیم جدا نخواهد شد و تمام بازیکنان خود را حفظ می کنیم.وی ادامه داد: ما در لیست خود جای سه جای خالی داریم که بر اساس نیاز کادر فنی به دنبال بازیکنان مدنظر هستیم اما تاکید می کنم که هیچ بازیکنی در تیم در لیست خروجی قرار ندارد.

برگی زر درباره اینکه آیا باشگاهی درخواست جذب بازیکنان پدیده را داشته است یا خیر گفت: تا به امروز هیچ باشگاهی به صورت رسمی به باشگاه پدیده درخواست رسمی مبنی بر جذب بازیکنان ما نزده است و اگر باشگاهی در این خصوص درخواستی داشته باشد با آنها مذاکره می کنیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.