پایان کار مجموعه عظیم تجاری و اداری پدیده شاندیز اخذ شد

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز اعلام کرد: پایان کار مجموعه عظیم تجاری و اداری پدیده در شاندیز اخذ شد.

  • امتیاز به مطلب (6) نفر

شماره خبر : 986

مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز:
پایان کار مجموعه عظیم تجاری و اداری پدیده شاندیز اخذ شد


مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز اعلام کرد: پایان کار مجموعه عظیم تجاری و اداری پدیده در شاندیز اخذ شد.


پایان کار مجموعه عظیم تجاری و اداری پدیده شاندیز اخذ شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت پدیده، دکتر محسن شوشتری با بیان این خبر گفت: با صدور این پایان کار، اکنون می توانیم برای صدور اسناد مالکیت بخشهای اداری و تجاری پدیده اقدام کنیم.
وی اظهار کرد: مجموعه پدیده در شاندیز بیش از یک میلیون متر مربع زیربنا دارد که شامل بخش های مختلفی است و با مصوبه ارزشمند ستاد تدبیر در یک دی ماه و بعد از جلسات پر فراز و نشیبی که با شهرداری داشتیم ثمره ای حاصل شد که برای سهامداران و سرمایه گذاران در پروژه شیرین خواهد بود و باعث خواهد شد تا هیات مدیره بتواند سایر اقدامات را برای پیشبرد و تکمیل پروژه طبق مصوبات قبلی ادامه دهد.
شوشتری تصریح کرد: با توجه به صدور پایان کار برای بالغ بر ۵٢٠ هزار مترمربع زیربنای مرکز خرید و ٣٢ هزار مترمربع فضای دو ساختمان اداری مجموعه پدیده در شاندیز، اکنون می توانیم نسبت به اخذ اسناد مالکیت مجموعه اقدام کنیم که باعث جذب سرمایه گذار خواهد بود که از جمله این سرمایه گذاران، کنسرسیوم بانکی است.
مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز با تقدیر از تلاشهای وزیر کشور و معاونین اقتصادی و عمرانی ایشان اظهار کرد: وزیر کشور برای این موضوع زحمات زیادی کشیدند و اوج اقدامات و تلاش ها نیز با حضور جناب آقای دین پرست صورت پذیرفت و من به زعم خودم از ایشان، استاندار محترم خراسان رضوی، شهرداری شاندیز، اعضای ستاد تدبیر و همچنین کارگروه ویژه وزارت کشور تقدیر و همچنین از پشتیبانی گرم سهامداران تشکر می کنم.
وی درباره تعامل پدیده و شهرداری شاندیز گفت: وقتی شهری پویاتر باشد شهرداری هم برای تامین منابع خود می تواند برنامه ریزی بهتری انجام دهد. قطعا پویایی مجموعه پدیده باعث پویایی شهر شاندیز و شهرداری این شهر خواهد شد.
شوشتری بطور مثال با اشاره به هزینه میلیاردی برای برند پدیده گفت: برند پدیده شاندیز، آورده و سرمایه ای برای شهر شاندیز هست. خدمات متقابل پدیده و شهر شاندیز نسبت به هم به هیچ وجه قابل انکار یا کوچک شماری نیست.
وی در خصوص گامهای بعدی هیات مدیره برای حل مشکلات پدیده عنوان کرد: ما کنسرسیوم بانکی را همزمان با بحث شهرداری پیگیری می کنیم و بدین منظور، امروز جلسه ای نیز با بانک صادرات به عنوان بانک عامل کنسرسیوم برگزار شده است که امیدواریم هر چه زودتر نتیجه قطعی حاصل شود.
شوشتری با تاکید بر اینکه پدیده یک پروژه شاخص در حوزه مشارکت مردمی است، تصریح کرد: باید برای حمایت از اقتصاد مقاومتی در جهت احیای فرهنگ مشارکت مردم کمک کنیم و مصداق این امر، در پدیده متجلی است. قطعا احیای مشارکت اقتصادی مردم در پروژه های کلان تاثیرات بسزایی در روند توسعه اقتصاد کشور خواهد داشت چرا که اگر ما اقتصاد قوی داشته باشیم می توانیم در دنیا سر بلند کنیم.

نظرات

با سلام میخواستم به نوبه خود از زحمات و پیگیریهای مدیر عامل محترم و اعضای هیآت مدیره محترم و کلیه عزیزانی که در به ثمر نشستن این مهم نقش داشتند تشکر کنم

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.