جلسات برای کنسرسیوم بانکی پدیده مجددا فعال شده است

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی از فعال شدن مجدد جلسات برای تخصیص کنسرسیوم بانکی به پدیده در پی صدور پایان کار این

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 987

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خبر داد:
جلسات برای کنسرسیوم بانکی پدیده مجددا فعال شده است


مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی از فعال شدن مجدد جلسات برای تخصیص کنسرسیوم بانکی به پدیده در پی صدور پایان کار این پروژه خبر داد.


جلسات برای کنسرسیوم بانکی پدیده مجددا فعال شده است

به گزارش سایت اخبار پدیده علی رسولیان درباره آخرین وضعیت تشکیل کنسرسیوم بانکی گفت: براساس تلاش های انجام گرفته در زمینه آماده سازی تضامین لازم برای اخذ تسهیلات، جلسات کنسرسیوم بانکی نیز مجددا فعال شده که طی دو روز گذشته نشست هایی با محوریت بانک صادرات برگزار شده است .

وی با اشاره به صدور پایان کار برای پروژه پدیده شاندیز در روز گذشته، خاطر نشان کرد: پس از پایان مهلت یک هفته ای، استاندار صبح شنبه هفته جاری دستور صریحی صادر کردند تا به اتفاق مدیرکل دفتر امور شهری استانداری جلسه ای را با شهردار و شورای شهر شاندیز برگزار و ظرف همان روز مشکلات، ابهامات و موانع اجرای مصوبه اول دی‌ماه را برطرف کنیم.

رسولیان افزود: این اتفاق در پی جلسه ای حدودا ١٠ ساعته رقم خورد و مقررشد شرکت پدیده ضمن ارائه ۴٠٠میلیارد تومان سهام به نام شهرداری شاندیز،تعهدی محضری را به جای ارائه مدارک و اسناد ١١ بندی مورد نیاز برای صدور پایان کار ارائه کند که این مدارک به انضمام گواهی های استحکام بنا که لازم بود به امضای تعدادی از مهندسان ناظر برسد روزیکشنبه هفته جاری آماده و تحویل استانداری شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: در جلسه ای در استانداری پایان کار از طرف شهرداری ارائه و به هیئت مدیره پدیده واگذار شد.

رسولیان در پاسخ به این که هم اکنون برای چه مقدار از املاک و ساخت و سازهای پدیده پایان کار صادر شده است گفت: برای ۵٠۶هزار و ٢٩٨متر مربع از بخش تجاری و نیز دو ساختمان اداری هر یک به مساحت ١۶هزار و ٧٣۵متر مربع پایان کار صادر و روزگذشته تحویل هیئت مدیره پدیده شده است.

وی ضمن تقدیر از استاندار، مسئولان قضایی و اطلاعاتی استان، اعضای ستاد تدبیر ،شهردار و شورای شهر شاندیز که در حل این بحران مساعدت و همراهی کردند، اظهار کرد: در ادامه این روند مقرر است پس از پایان هر پروژه، مبلغ حق پروانه ساخت از محل املاک همان پروژه به شهرداری پرداخت شود .

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.