پرداخت تعهدنامه ها برعهده پدیده است/تسویه بدهی به پیمانکاران از محل بلوک ١٠٠میلیاردی سهام

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: اگرچه رقم تعهدات این شرکت به سهامدارانی که در مقطع زمانی خاصی، سهام خود را در قبال دریافت تعهدنامه پرداخت به فروش رس

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 997

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده:
پرداخت تعهدنامه ها برعهده پدیده است/تسویه بدهی به پیمانکاران از محل بلوک ١٠٠میلیاردی سهام


مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: اگرچه رقم تعهدات این شرکت به سهامدارانی که در مقطع زمانی خاصی، سهام خود را در قبال دریافت تعهدنامه پرداخت به فروش رساندند زیاد است اما پرداخت آن بر عهده شرکت است.


پرداخت تعهدنامه ها برعهده پدیده است/تسویه بدهی به پیمانکاران از محل بلوک ١٠٠میلیاردی سهام

به گزارش سایت اخبار پدیده، سید محسن شوشتری با بیان این مطلب افزود: در این باره طی جلسه ای که در حضور معاون وزیر کشور برگزار شد توضیحاتی را ارائه کردیم و بر این اساس و به دنبال همکاری ها و تدابیر ویژه ای که در کارگروه حل مشکلات پدیده به ریاست آقای دین پرست انجام گرفته بود مراتب به اطلاع وزیر کشور رسید و متعاقب آن دستور ویژه ای به استاندار ابلاغ شد تا در اسرع وقت نسبت به حل این مشکل نیز اقدام مقتضی انجام شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده درباره تادیه و استمهال بدهی های پدیده به دستگاه های اجرایی تصریح کرد: این که کارگروه ویژه با مساعدت ها و همکاری دستگاه های اجرایی مثل شهرداری شاندیز، سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و ... بدهی های پدیده را استمهال و تقسیط می کنند و حتی در مواردی با پلکانی کردن اقساط، تعهد پرداخت مبالغ سنگین تر را در آخرین ردیف ها قرار می دهند نشان دهنده این موضوع است که واقعا نقدینگی کافی برای پرداخت این بدهی ها وجود ندارد. با این حال ضروری است برای عمل به تعهدات تعهدنامه داران فکری اساسی شود.

شوشتری درباره دیگر بدهی های این شرکت به پیمانکاران و ... نیز گفت: براساس اختیار ارائه شده از سوی ستاد تدبیر و با مساعدت دستگاه قضایی بلوکی ١٠٠میلیاردی از سهام شرکت که در اختیار هیئت مدیره قراردارد می تواند به پرداخت بخشی از بدهی ها در قالب سهام تعلق گیرد.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.